oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Będzin, Małobądz

Będzin, Małobądz
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3469

--- PIĘTRO DOMU --- 4POKOJE --- BALKON--- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 80,47m2 usytuowane na PIĘTRZE w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, otwartej ...

Powierzchnia
80,47 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 189,39 zł
cena 659 000 
mieszkanie na sprzedaż - Będzin, Małobądz
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Będzin, Małobądz

Będzin, Małobądz
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3468

--- PARTER DOMU --- 3POKOJE --- TARAS --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,37m2 usytuowane na wysokim parterze w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, ...

Powierzchnia
89,37 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 268,99 zł
cena 739 000 
mieszkanie na sprzedaż - Będzin, Małobądz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Marianki

Dąbrowa Górnicza, Marianki
dom na sprzedaż

OMA-DS-3460

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2, usytuowany na działce o pow. 967m2 wzniesiony w 2012 r.  Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem dwustanowiskowym. ...

Powierzchnia
293,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
967 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 722,26 zł
cena 1 975 000 
dom na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Marianki
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Klimontów

Sosnowiec, Klimontów
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3457

--- S o s n o w i e c --- KLIMONTÓW --- 2 POKOJE --- WYPOSAŻONE --- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- PO REMONCIE Oferujemy do wynajęcia M-3 o pow. 37,50m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,40 zł
cena 2 490 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Klimontów

Dąbrowa Górnicza, Reden
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3432

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,80m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Dąbrowie Górniczej dzielnica Reden. Mieszkanie składa się z 2pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. OBEJRZYJ ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,42 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Kazimierz

Sosnowiec, Kazimierz
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3427

--MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE--W PEŁNI UMEBLOWANE I  WYPOSAŻONE--OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 22,25m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie składa się z pokoju, wydzielonej ...

Powierzchnia
22,25 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
94,38 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Kazimierz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91