oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów

Sosnowiec, Klimontów
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3563

--- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- PRZESTRONNY POKÓJ --- ODDZIELNA KUCHNIA --- NISKI BLOK --- Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. Mieszkanie składa się z pokoju, niezależnej kuchni, łazienki ...

Powierzchnia
31,50 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 206,35 zł
cena 164 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden

Dąbrowa Górnicza, Reden
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3562

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,80m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Dąbrowie Górniczej dzielnica Reden. Mieszkanie składa się z 2pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. OBEJRZYJ ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,42 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze

Sosnowiec, Zagórze
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3560

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow. 33m2 usytuowaną na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 1890zł + media wg zużycia (energia elektryczna, woda, gaz). Kaucja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,27 zł
cena 1 890 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3559

| APARTAMENT Z OGRODEM | SOSNOWIEC SIELEC | 2 POKOJE | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA  Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m², położony na parterze.  Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: przedpokój ...

Powierzchnia
44,83 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 376,31 zł
cena 510 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec
nowa oferta
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Przeczyce

Mierzęcice, Przeczyce
dom na sprzedaż

OMA-DS-3558

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 160m2. usytuowany na działce 2978m2.  Ogrzewanie CO węglowe; Ciepłą woda bojler elektryczny; Gaz miejski; Kanalizacja miejska. Budynek składa się z 3 pokoi; kuchni; łazienki z WC, spiżarni oraz poddasza. Nieruchomość ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 978 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 118,75 zł
cena 499 000 
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Przeczyce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3557

O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
43,03 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 575,18 zł
cena 239 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum
46
ofert
Urszula Kozieł

Manager

Licencja: 10973

biuro@omeganieruchomosci.pl

501779712
32 297 21 91

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91