nowa oferta
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Przeczyce

Mierzęcice, Przeczyce
dom na sprzedaż

OMA-DS-3558

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 160m2. usytuowany na działce 2978m2.  Ogrzewanie CO węglowe; Ciepłą woda bojler elektryczny; Gaz miejski; Kanalizacja miejska. Budynek składa się z 3 pokoi; kuchni; łazienki z WC, spiżarni oraz poddasza. Nieruchomość ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 978 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 118,75 zł
cena 499 000 
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Przeczyce
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Będzin, Małobądz

Będzin, Małobądz
dom na sprzedaż

OMA-DS-3549

--- WYSOKI STANDARD --- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ --- PO REMONCIE --- 10 POKOI --- PODDASZE UŻYTKOWE --- GARAŻE ---  Oferujemy do sprzedaży dom o łącznej pow. 255m2 usytuowany w Będzinie - Małobądz. Dom piętrowy z użytkowym poddaszem. Każdy poziom wykończony w ...

Powierzchnia
255,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
670 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
8 008,92 zł
cena 2 047 000 
dom na sprzedaż - Będzin, Małobądz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów

Sosnowiec, Klimontów
dom na sprzedaż

OMA-DS-3532

--- WOLNOSTOJĄCY --- PIĘTROWY --- 5 POKOI --- SALON === TARAS --- DO REMONTU --- WŁASNEJ ARANŻACJI --- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW  --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, piętrowy o pow. 160m2. usytuowany na działce o pow. 415m2.  Ogrzewanie CO węglowe i gazowe; Ciepłą ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
415 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 625,00 zł
cena 740 000 
dom na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Włoszczowa

Włoszczowa
dom na sprzedaż

OMA-DS-3519

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 180m2. usytuowany na działce 4751m2.  Ogrzewanie CO węglowe; Ciepła woda bojler elektryczny; Szambo PARTER: - 2 pokoje;  - kuchnia;  - łazienka z WC; - przedpokój; PIĘTRO: - 3 pokoje; - łazienka z WC; - przedpokój; STRYCH Nieruchomość ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 751 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 105,56 zł
cena 559 000 
dom na sprzedaż - Włoszczowa

Mierzęcice, Przeczyce
dom na sprzedaż

OMA-DS-3513

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 978 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 118,75 zł
cena 499 000 
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Przeczyce

Sosnowiec, Pogoń
dom na sprzedaż

OMA-DS-3500

--- OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ ---  DOM DWURODZINNY ---  SOSNOWIEC POGOŃ --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 140m2. usytuowany na działce 341m2.  Ogrzewanie piece kaflowe; Ciepła woda bojler elektryczny; Parter składa się z: 2 pokoje; ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
341 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 992,86 zł
cena 419 000 
dom na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91