Wiarygodny pośrednik nieruchomości

Jesteśmy doświadczoną agencja nieruchomości, dzięki której szybko i bez komplikacji nabędziesz lub sprzedaż nieruchomość.

Nasza firma świadczy usługi na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej oraz miast okolicznych. Szczególnie dbamy o jakość oferowanych przez nas usług, co sprawia, że biuro Omega zyskuje zaufanie klientów oraz coraz większą renomę. Skutecznie zmieniamy stereotyp pośrednika nieruchomości. Nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje oraz charakteryzują się wysoka kulturą osobistą.

Solidna agencja nieruchomości w Śląskim

Oferta biura dotyczy mieszkań z Sosnowca oraz miast ościennych. Posiadamy w swojej bazie szeroką gamę mieszkań w Sosnowcu oraz mieszkań w Dąbrowie Górniczej. Współpracujemy z biurami w zakresie sprzedaży, zakupu mieszkań w Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu oraz miastach aglomeracji śląskiej. Jesteśmy członkiem Bielsko – Częstochowsko -Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami B-C-K SPON.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów

Sosnowiec, Klimontów
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3563

--- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- PRZESTRONNY POKÓJ --- ODDZIELNA KUCHNIA --- NISKI BLOK --- Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. Mieszkanie składa się z pokoju, niezależnej kuchni, łazienki ...

Powierzchnia
31,50 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 206,35 zł
cena 164 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze

Sosnowiec, Zagórze
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3560

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow. 33m2 usytuowaną na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 1890zł + media wg zużycia (energia elektryczna, woda, gaz). Kaucja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,27 zł
cena 1 890 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3559

| APARTAMENT Z OGRODEM | SOSNOWIEC SIELEC | 2 POKOJE | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA  Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m², położony na parterze.  Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: przedpokój ...

Powierzchnia
44,83 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 376,31 zł
cena 510 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3557

O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
43,03 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 575,18 zł
cena 239 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3554

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie składa się z kuchni,  3 pokoi, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Czynsz 2690zł + media wg. zużycia. Kaucja jednomiesięczna.   Ogrzewanie ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,83 zł
cena 2 690 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3553

--MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE--W PEŁNI UMEBLOWANE I  WYPOSAŻONE--Sosnowiec Centrum-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej ...

Powierzchnia
35,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,82 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91