oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3536

-- 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62m2 (+3,25m2 dodatkowa powierzchnia korytarz). Lokal usytuowany na VI piętrze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 804,84 zł
cena 359 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3534

SOSNOWIEC – CENTRUM | 2 POKOJE | I PIĘTRO | MIEJSCE POSTOJOWE | DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 52,29 m², położone na I piętrze niskiego bloku w samym Centrum Sosnowca. Do lokalu przynależy korytarz o pow. 3,89 m² ...

Powierzchnia
52,29 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 761,90 zł
cena 249 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3531

O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
43,03 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 575,18 zł
cena 239 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3521

--- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIELEC. Mieszkanie składa się z ...

Powierzchnia
61,11 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 987,40 zł
cena 427 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Dańdówka
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3517

Oferujemy do wynajęcia pokój w domu jednorodzinnym o pow. 12m2. dla studentów.  Czynsz w wysokości 600zł + media wg. zużycia (energia elektryczna, woda, gaz, wywóz nieczystości). Kaucja zwrotna w wysokości 600zł. STANDARD WYKOŃCZENIA: - Na ścianach gładź gipsowa; - ...

Powierzchnia
12,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,00 zł
cena 600 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Dańdówka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Środula

Sosnowiec, Środula
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3514

--- NOWE --- 3 POKOJE --- TARAS --- OGRÓD --- GARAŻ --- DO ZAMIESZKANIA --- UMEBLOWANE --- WYPOSAŻONE --- WYSOKI STANDARD --- OSIEDLE ZAMYKANE --- Oferujmy do sprzedaży komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 54m2 z ogrodem na osiedlu Nova Środula. Mieszkanie składa ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 037,04 zł
cena 650 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Środula
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91