oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów

Sosnowiec, Klimontów
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3563

--- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- PRZESTRONNY POKÓJ --- ODDZIELNA KUCHNIA --- NISKI BLOK --- Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. Mieszkanie składa się z pokoju, niezależnej kuchni, łazienki ...

Powierzchnia
31,50 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 206,35 zł
cena 164 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3559

| APARTAMENT Z OGRODEM | SOSNOWIEC SIELEC | 2 POKOJE | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA  Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m², położony na parterze.  Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: przedpokój ...

Powierzchnia
44,83 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 376,31 zł
cena 510 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3557

O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
43,03 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 575,18 zł
cena 239 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Mydlice

Dąbrowa Górnicza, Mydlice
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3552

| WYSOKI STANDARD | DĄBROWA GÓRNICZA MYDLICE |3 POKOJE | BALKON | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA |  Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnej aranżacji o powierzchni 61,50m², położone na VIII piętrze. Do lokalu przynależy piwnica. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: ...

Powierzchnia
61,50 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 601,63 zł
cena 529 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Mydlice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Zagórze

Sosnowiec, Zagórze
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3551

| APARTAMENT Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM | SOSNOWIEC ZAGÓRZE | 2 POKOJE | BALKON | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,63m², położony na V piętrze. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: ...

Powierzchnia
42,63 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 001,64 zł
cena 469 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Zagórze
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń

Sosnowiec, Pogoń
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3548

SOSNOWIEC – POGOŃ | DUŻA KUCHNIA | PARTER | OGÓLNODOSTĘPNY PARKING | NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-2 o powierzchni 33 m², położone na parterze niskiego bloku w bardzo dobrej lokalizacji. Do lokalu przynależy ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 606,06 zł
cena 185 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91