OMEGA Nieruchomości to lider na rynku zarządzania oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Sosnowca oraz okolic. Dbając o to by jakość oferowanych przez nas usług była na najwyższym poziomie zapewniamy profesjonalną obsługę przez wyspecjalizowanych pośredników. Oferujemy pełną obsługę w zakresie kupna, sprzedaży oraz najmu mieszkań i domów. Udzielamy wsparcia merytorycznego również w uzyskaniu kredytu przez naszego klienta. Współpracujemy z bankami, dzięki czemu proces pozyskania kredytu jest znacznie ułatwiony. Posiadamy w bazie szeroką ofertę mieszkań na wynajem w Sosnowcu oraz miastach ościennych. Zapraszamy do skorzystania z ofert wynajmu mieszkań na terenie Sosnowca. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Omega Nieruchomości celem sprecyzowania potrzeb przyszłych najemców i dostosowania indywidualnej oferty mieszkań do wynajęcia w Sosnowcu oraz regionie. Oferujemy szeroki wybór mieszkań do wynajęcia w Sosnowcu oraz miastach województwa śląskiego.

oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Klimontów

Sosnowiec, Klimontów
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3564

--- S o s n o w i e c --- KLIMONTÓW --- 2 POKOJE --- WYPOSAŻONE --- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- PO REMONCIE Oferujemy do wynajęcia M-3 o pow. 37,50m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,40 zł
cena 2 490 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Klimontów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden

Dąbrowa Górnicza, Reden
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3562

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,80m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Dąbrowie Górniczej dzielnica Reden. Mieszkanie składa się z 2pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. OBEJRZYJ ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,42 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze

Sosnowiec, Zagórze
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3560

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow. 33m2 usytuowaną na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 1890zł + media wg zużycia (energia elektryczna, woda, gaz). Kaucja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,27 zł
cena 1 890 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3553

--MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE--W PEŁNI UMEBLOWANE I  WYPOSAŻONE--Sosnowiec Centrum-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej ...

Powierzchnia
35,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,82 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Kazimierz

Sosnowiec, Kazimierz
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3543

--MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE--W PEŁNI UMEBLOWANE I  WYPOSAŻONE--OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 22,25m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie składa się z pokoju, ...

Powierzchnia
22,25 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
94,38 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Kazimierz

Sosnowiec, Piastów
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3538

-- 2 POKOJE — ODDZIELNA KUCHNIA — WYPOSAŻONE — PO REMONCIE — GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na VIII piętrze w zadbanym bloku w Sosnowcu, dzielnica Piastów.   UKŁAD POMIESZCZEŃ Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,80 zł
cena 2 690 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Piastów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91