Mysłowice, Brzęczkowice
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3537

Przedstawiamy do wynajmu przytulną kawalerkę o pow. 28m2 usytuowaną na V piętrze w bloku w Mysłowicach przy ul. Brzęczkowickiej. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na pokój, przedpokoju, łazienki z WC oraz atrakcyjnego, dużego balkonu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Czynsz ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
64,29 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Mysłowice, Brzęczkowice

Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3528

--- 2 POKOJE --- KUCHNIA --- WYPOSAŻONE --- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- Oferujmy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 usytuowane na III piętrze w bloku o niskiej zabudowie w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowice. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, ciemnej kuchni, ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,86 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice

Sosnowiec, Dańdówka
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3517

Oferujemy do wynajęcia pokój w domu jednorodzinnym o pow. 12m2. dla studentów.  Czynsz w wysokości 600zł + media wg. zużycia (energia elektryczna, woda, gaz, wywóz nieczystości). Kaucja zwrotna w wysokości 600zł. STANDARD WYKOŃCZENIA: - Na ścianach gładź gipsowa; - ...

Powierzchnia
12,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,00 zł
cena 600 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Dańdówka

Dąbrowa Górnicza, Reden
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3432

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,80m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Dąbrowie Górniczej dzielnica Reden. Mieszkanie składa się z 2pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. OBEJRZYJ ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,42 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Kazimierz

Sosnowiec, Kazimierz
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3427

--MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE--W PEŁNI UMEBLOWANE I  WYPOSAŻONE--OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 22,25m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie składa się z pokoju, wydzielonej ...

Powierzchnia
22,25 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
94,38 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Kazimierz

Sosnowiec, Zagórze
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3020

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow. 33m2 usytuowaną na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 1890zł + media wg zużycia (energia elektryczna, woda, gaz). Kaucja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,27 zł
cena 1 890 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91