oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów

Sosnowiec, Klimontów
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3563

--- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- PRZESTRONNY POKÓJ --- ODDZIELNA KUCHNIA --- NISKI BLOK --- Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. Mieszkanie składa się z pokoju, niezależnej kuchni, łazienki ...

Powierzchnia
31,50 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 206,35 zł
cena 164 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Klimontów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze

Sosnowiec, Zagórze
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3560

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow. 33m2 usytuowaną na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 1890zł + media wg zużycia (energia elektryczna, woda, gaz). Kaucja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,27 zł
cena 1 890 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Zagórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3559

| APARTAMENT Z OGRODEM | SOSNOWIEC SIELEC | 2 POKOJE | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA  Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m², położony na parterze.  Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: przedpokój ...

Powierzchnia
44,83 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 376,31 zł
cena 510 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Sielec
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OMA-MS-3557

O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
43,03 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 575,18 zł
cena 239 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3554

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie składa się z kuchni,  3 pokoi, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Czynsz 2690zł + media wg. zużycia. Kaucja jednomiesięczna.   Ogrzewanie ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,83 zł
cena 2 690 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

OMA-MW-3553

--MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE--W PEŁNI UMEBLOWANE I  WYPOSAŻONE--Sosnowiec Centrum-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej ...

Powierzchnia
35,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,82 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem
kontakt 519 373 636; 32 297 21 91